Menu

FAQ

1. Czym jest AutoGCM?
Górnośląskie Centrum Motoryzacji jest platformą Internetową dzięki której zakup nowego samochodu staje się prostszy, ponieważ siedząc w domu, mają Państwo dostęp do najlepszych na polskim rynku ofert, nawet najnowszych marek samochodów. Również zakupu i ubezpieczenia możecie dokonać bez wychodzenia z domu w dowolnie przez siebie wybranej formie finansowej ( gotówka, kredyt czy leasing).
2. Dlaczego warto kupić auto w AutoGCM?
AutoGCM to platforma stworzona z myślą o klientach indywidualnych oraz przedsiębiorcach, gdzie każdy traktowany jest w sposób wyjątkowy. Oferowane przez Nas pojazdy pochodzą od autoryzowanych dealerów z całej Polski , a zawarte z nimi umowy i realizowana współpraca pozwala na oferowanie naszym klientom wyjątkowo atrakcyjnych cen i rabatów na sprzedawane przez nas pojazdy. Ponadto doradcy AutoGCM załatwią za Państwa wszelkie formalności związane z zakupem nowego pojazdu począwszy od doradztwa w zakresie wyboru odpowiedniego pojazdu poprzez formę jego finansowania, jego rejestrację i odbiór końcowy. Ponadto wszystko cenimy sobie zadowolenie każdego klienta i starając się je uzyskać jakością obsługi na najwyższym poziomie.
3. Skąd pochodzą pojazdy oferowane na platformie AutoGCM?
Wszystkie pojazdy oferowane na Platformie AutoGCM pochodzą od polskich autoryzowanych dealerów , są to pojazdy fabrycznie nowe, bez przebiegu, z pełną gwarancją producenta obowiązującą na terenie Europy.
4. Czy w AutoGCM można zamówić dowolnie przez siebie wybrany samochód?
Każdy klient ma możliwość wybrania dowolnego pojazdu dostępnego od ręki lub zamówić dowolnie skonfigurowany przez siebie pojazd do produkcji.
5. Czy w AutoGCM oferowane są również pojazdy demonstracyjne?
Jeśli interesuje Cię zakup pojazdu „demo” to AutoGCM każdorazowo przygotowuje oferty takich samochodów indywidualnie na życzenie klienta. Wśród ofert na platformie, pojawiają się systematycznie takie pojazdy i są specjalnie oznaczone.
6. Czy wszystkie oferowane na platformie AutoGCM pojazdy pochodzą z rynku polskiego?
Tak AutoGCM oferuje tylko i wyłącznie pojazdy z rynku polskiego.
7. Czy AutoGCM posiada oferty samochodów klasy PREMIUM?
Tak, w swojej ofercie posiadamy również samochody klasy PREMIUM takich jak: Audi, BMW, Jaguar, Mercedes, Porsche czy Volvo.
8. Co jeśli klient nie do końca wie jaki pojazd kupić?
Platforma AutoGCM pozwala na porównanie ze sobą dowolnie przez siebie wybranych pojazdów a Nasi doradcy wspomogą Państwa swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w branży.
9. Jak dokonać rezerwacji dowolnie przez siebie wybranego pojazdu?
W zależności od formy rezerwacji tj. zdalnej( Internetowej) lub osobiście w siedzibie firmy klient otrzymuje umowę rezerwacyjną która jest jasno i przejrzyście sformułowana . W przypadku rezerwacji elektronicznej klient otrzymuje taką umowę drogą e mailową @. Umowa taka jest podstawą do rozpoczęcia procesu zakupu i załatwienia wszelkich formalności z tym związanych .
10. Czy dokonanie rezerwacji wiąże się z wpłata zadatku ?
Tak, wpłata zadatku pozwala Nam zarezerwować w systemie konkretny wybrany przez klienta pojazd i gwarantuje , że pojazd nie zostanie sprzedany innemu klientowi.
11. Czy oferowane pojazdy zawierają podatek VAT?
Tak, wszystkie oferowane pojazdy zawierają podatek VAT ( wartość brutto)
12. Jestem klientem mieszkającym poza granicami PL, czy mogę zatem dokonać zakupu pojazdu w kredycie?
Tak, jeśli masz polskie obywatelstwo lub kartę pobytu stałego, oraz możliwość udokumentowania źródła dochodu ( umowa o pracę lub kontrakt) nasi doradcy pomogą Ci załatwić wszelkie formalności i przejść przez procedurę kredytową .
13. Interesuje mnie zakup samochodów na eksport, jak dokonać zakupu?
W AutoGCM istnieje możliwość zakupu pojazdów na eksport. Wszelkich informacji udzielą Ci w tym zakresie Nasi doradcy.